Skoči na glavno vsebino

Šola v naravi Poreč – 4. dan

Predzadnji dan nas je pričakalo malo bolj kislo vreme, vendar smo se po zajtrku in po učni uri kljub temu veselo odpravili proti morju. Hladno ni bilo, zato smo z največjim veseljem skočili v morje, kjer so nas pričakali kar veliki valovi. Čas na plaži je zelo hitro minil, zato smo se odpravili proti domu, kjer nas je že čakalo kosilo. Ravno smo prišli v jedilnico in ko smo jedli kosilo, je zunaj pričelo deževati. Zato smo po kosilu čas preživeli v svojih sobah, kjer smo se igrali družabne igre in risali vtise z letovanja. Medtem je nehalo deževati, zato smo odhiteli na športne igre. Vreme se je malce izboljšalo, zato smo to s pridom izkoristili in se odpravili na sprehod ob morski obali. Zapravili smo še zadnje kune in se počasi odpravili na večerjo. Hitro smo pojedli, kajti čakal nas je zadnji, poslovilni večer, ki smo ga preživeli v disku. Plesali smo do poznega večera in se imeli neizmerno lepo. Utrujeni smo popadali f postelje in se veselili skorajšnjega snidenja z vsemi, ki nas čakajo doma.

učitelji ŠVN