Skoči na glavno vsebino

NUJNO!!! Sprememba odloka o samotestiranju učencev

Spoštovani starši,

v priponki posredujem Protokol samotestiranja učencev v osnovnih šolah. Vlada Republike Slovenije je sprejela Odlok o spremembah in dopolnitvah Odloka o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev okužb z virusom SARS-CoV-2. 13191_PROTOKOL_ucenci_samotestiranje_P

Vsi učenci od 1. do 9. razreda se po novem samotestirajo 2x tedensko v domačem okolju (predvidoma v ponedeljek in v sredo zjutraj). Vsakemu učencu pripada 10 testov na mesec. Teste lahko že danes prevzamete v lekarni z zdravstveno kartico vašega otroka.

V tednu pred počitnicami in med počitnicami smo zaznali rast okužb z virusom SARS-CoV-2 tudi med našimi učenci. Zahvaljujem se vsem staršem, ki ste nas o tem sproti obveščali.

Ponovno vas prosim, da v šolo prihajajo popolnoma zdravi otroci. Če se otrok zjutraj slabo počuti, ima povišano telesno temperaturo, glavobol, prebavne težave, znake nahoda in bolečine v grlu v šolo ne sodi.

Z lepimi pozdravi

Elvira Sušec, v. d. ravnateljice

Dostopnost