Skoči na glavno vsebino

Zimska šola v naravi Pohorje, 4. dan

Zdaj se pa počasi zaključujejo naši užitki na snegu. Vsi veslo vijugamo, uživamo v smuki in si nabiramo kilometre na smučarskem števcu. Zato smo današnjo smuko podaljšali še za pol ure, moči in volje pa je bilo še za več. Nekateri se vam lahko pohvalimo, da delamo že prave vragolije in formacije na smučišču in smo že konkurenca Demo temu Slovenija J. Po kosilu so sledile še zadnje video analize in ugotovili smo, da smo zelo napredovali, ko smo primerjali današnje in torkove posnetke. Zabava pa se tukaj ne dogaja le na smučišču, po večerji smo predstavili točke, na katere smo se pripravljali cel teden in ugotovili smo, da smo šestošolci polni talentov. Večer smo zaključili s podelitvijo diplom, katere smo si prismučali v tem tednu in postali smučarji, dobri smučarji ali zelo dobri smučarji. Z nasmehi na obrazu smo zaspali in se veselimo še zadnjega smučarskega dne zimske šole v naravi in povratka v vaš objem.

Jutri po kosilu se bomo odpravili proti domu, tako da nas pred šolo pričakujte med 15.30 in 16.00.