Skoči na glavno vsebino

Mali in veliki atletski pokal

Včeraj, 23.5.2022, je potekalo na atletskem stadionu v Šiški tekmovanje v atletiki. Na tekmovanju je nastopilo preko 20 šol. Udeležba je bila res zelo številčna, kar samo kaže, kako so učenci pogrešali tekmovanja. Se je pa zato tekmovanje kar zavleklo. Našo šolo je zastopalo 36 učencev in učenk od 5. do 7. razreda in 38 učencev in učenk od 8. do 9. razreda. Zaradi res hude konkurence smo tokrat osvojili malo manj uvrstitev na stopničke, nekaj pa jih je vseeno bilo.

Pri mlajših je Tisa Kralj osvojila 1.mesto v skoku v višino, Matic Kafadar 2. mesto v metu vortexa in Neža Čepeljnik 3. mesto v skoku v daljino. Pri starejših sta pri skoku v daljino bili Petja Zoja Žabjek druga in Tara Kočan tretja, Iza Bricelj pa si je v teku na 1000 metrov priborila 3. mesto.

Čestitke vsem nastopajočim.