Skoči na glavno vsebino

Tabor – CŠOD Fara – 3. dan

Dobro jutro, sonce, dobro jutro, dan,

dobro jutro, ptički, ki ste zapeli nam!

Prebudili smo se v oblačno, sveže jutro, na katerega je smeh naših otrok kmalu priklical sonce. Jutranja telovadba je tokrat bila kar v sobah, saj smo slekli postelje in pričeli s pakiranjem. Postali smo že kar lačni, zato smo se odpravili na zajtrk.

Po zajtrku še praznjenje sob in sledili sta še zadnji aktivnosti. Tako zelo smo se zabavali v adrenalinskem parku, da smo ga lahko preizkusili še enkrat. Danes smo bili mnooooogo bolj pogumni in se vsi spopadli z njim. Druga skupina pa je v roke dobila zemljevide in kompase in se odpravila na orientacijski tek.

Zdaj pa le še kosilo in z avtobusom mahnemo proti domu. Vračamo se med 15. in 15.30 uro.

Učenci 3. razredov in učiteljice