Skoči na glavno vsebino

Ozaveščevalno-zbiralna nagradna akcija PRINESI MALE APARATE

Ozaveščevalno-zbiralna nagradna akcija »PRINESI MALE APARATE

V mesecu oktobru ob petkih zbiramo male aparate. Delujoče in nedelujoče male aparate lahko oddate pred garažo na šolskem parkirišču vsak petek med 8:00 in 8:20. Še zadnjič jih bomo sprejemali ta petek, 21. 10. 2022.

S pričujočo zbiralno akcijo poskušamo vzpodbuditi k razmisleku o bolj trajnostnem ravnanju z odpadki in hkrati razširiti zavedanje o pomenu reciklaže odpadne električne in elektronske opreme (OEEO). Hvala, ker skrbite za naravo in reciklirate.

Vmesne rezultate o uvrstitvi vseh sodelujočih ljubljanskih šol, med njimi seveda tudi naše, lahko spremljate na spletni strani https://www.zeos.si/dogodki/ozavescevalno-zbiralna-nagradna-akcija-na-obmocju-mestne-obcine-ljubljana-prinesi-male-aparate/ .

Glavna nagrada za šolo, ki bo zbrala največ malih aparatov, je koncert Challeta Salleta!

Pesem, ki so jo za zbiralno akcijo sestavili Brin Babič, Alja Lah, Mila Krašovec in Tinkara Vrčko iz 5.a, pa itak že vsi znamo na pamet.  

PRINESI MALE APARATE

Prinesite male aparate,

vse kar jih imate,

saj pride Challe Salle,

če zberemo aparate male!

Še s par’ šolami igramo,

zato prinesi svojo kramo,

tut’ če dela al’ pa ne,

še vedno splača se!

Zato potrudi se,

da pride Challe Salle,

če ne nasledn’ let’,

bo treba probat’ spet!