Skoči na glavno vsebino

26. Ljubljanski maraton

V soboto, 22.10.2022, so potekali šolski teki v okviru 26. ljubljanskega maratona. Naša šola se je teka udeležila v velikem številu. Na teku so nastopili učenci in učenke od prvega do devetega razreda. Učenci od 1. do 5. razreda so nastopili v promocijskem teku, od šestega do devetega razreda pa so se pomerili v osnovnošolskem teku na 1800 metrov. Vsi učenci in učenke so pritekli dobre volje in nasmejani v cilj, kjer so prejeli tudi zasluženo spominsko medaljo. Izjemni uspeh sta dosegli sestri Demšar. Iris je osvojila tretje mesto, Klara pa peto. Seveda so prejeli tudi zaslužen napitek, v šoli pa dobijo še spominsko majico.

Rezultate za učence od 6. do 9. razrede najdete na naslednji povezavi https://www.timingljubljana.si/rezultati.aspx?IDtekme=5202&tip=B.

Čestitke vsem sodelujočim.