Skoči na glavno vsebino

PRESENEČENJE ZA OTROKE NA PŠH

Danes smo otrokom na PŠH pričarali pravo presenečenje in narisali veliko nasmehov na njihove obraze. V mesecu decembru so namreč starši v popolni tajnosti hodili na vaje in se pripravljali na igro Zvezdica Zaspanka. Na vajah smo pilili besedilo, skovali plan kostumov, glasbe … in se marsikdaj nasmejali. Besedila je bilo veliko, tako da so starši z vaj odhajali z domačo nalogo in doma pridno vadili besedilo. Hitro se je bližal dan in vsi vpleteni smo bili polni adrenalina, kako se bodo otroci odzvali. Že pred 17.00 so se začeli zbirati pred dvorano in hitro so bili sedeži polni. Večina je bila prepričana, da bomo učiteljice odigrale neko predstavo. Ko pa se je prižgala prva luč, je sledilo presenečenje. Niso učiteljice, na odru stojijo mamice in očki. To navdušenje, katero je napolnilo dvorano je bilo vredno vsakega truda. Majhne oči so se svetile in občudovale zvezde, kometa, botra, prodajalce, razbojnika, pripovedovalca in harfistko. Čestitke vsem nastopajočim in zahvala vsem sodelujočim.

Metka Cigale