Skoči na glavno vsebino

Namizni tenis 2023

Na posamičnem tekmovanju v namiznem tenisu so letos tekmovali le fantje. V kategoriji najmlajših so našo šolo predstavljali: Sergej in Aleksander Stanković, Matej Marinčič iz 5.c, Liam Mohar 5.b ter tretješolec Denial Kantarević. Razen najmlajšega so se vsi prebili v glavni del, na izpadanje. Najdlje, vse do četrtfinala, se je boril Matej in si na koncu delil mesta od 5. do 8.

V kategoriji od 6. do 9. razreda smo imeli le enega predstavnika, Anžeta Kocjana iz 6.b. Tudi Anže je v svoji predtekmovalni skupini zasedel drugo mesto. V osmini finala je, po dokaj izenačeni igri, moral priznati premoč nasprotniku.

Prav vsi fantje so bili prvič na tekmovanju in si nabirali prepotrebne izkušnje. Veseli pa nas, da so glasno, predvsem pa  športno navijali drug za drugega.

Čeprav tokrat nismo osvojili stopničk, iskreno čestitamo vsem, za prikazano igro namiznega tenisa.

Učitelji športa