Skoči na glavno vsebino

Tabor socialnih veščin, 4.dan

Zbudili smo se v mrzlo, a sončno jutro. Po zajtrku smo se odpravili po lovski poti nad jezerom do Ukanca. Tam smo napolnili svoja telesa z energijo, pojedli malico, si napisali lepa sporočila v knjižico in se nato odpravili proti domu na kosilo. Po kosilu sta nas z obiskom presenetili ravnateljica in pomočnica. Čakalo nas je preživetje v naravi. Spoznavali smo podhladitev, se urili v netenju ognja in za piko na i poskušali še nekaj časa zdržati v gozdu, popolnoma sami, v tišini. Zdaj pa še zaključni večer s cirkusom, kjer bomo spoznavali različne cirkusantske veščine. Nato pa v posteljo in se vidimo.

Računamo, da nam bo uspelo priti v šolo med 15. in 15.30. uro. Seveda je odvisno tudi od gneče, tako da bodite potrpežljivi. Tudi mi vas že komaj čakamo.

Jakci iz Bohinja