Bojana in Zora sta s 3. mestom v oddaji Mali šef Slovenije šoli prikuhali 5.000 evrov

Današnja oddaja Mali šef Slovenije je bila infarktna! Za vstop v mali finale sta se poleg Bojane in Zore borila še Tjaž in Kristjan iz Velikih Lašč. Njihov današnji kuharski izziv so bile ribe. Bojana in Zora sta se odlično odrezali, saj sta samostojno filirali in očistili ribo žabo. Pripravili sta odlično okusno rižoto s pečenim filejem žabe in se uvrstili v mali finale, kjer ju je že takoj čakala nova naloga izdelati pet popolnih raviolov. Za veliki finale jima je na koncu zmanjkalo malo sreče. Z uvrstitvijo na 3. mesto sta šoli priborili 5.000 €, kar je res velik dosežek in odličen uspeh. Bojana in Zora na vajino kuhanje in na osvojeno 3. mesto v oddaji smo ponosni ter vama za dosežen uspeh iskreno čestitamo!