Skoči na glavno vsebino

Simbioza giba 3. dan

V sredo, 17. 5. 2023 je bil tretji in zadnji dan projekta Simbioza giba na naši šoli. Sklepni dogodek je bil na podružnični šoli Hrušica, kjer so za svoje stare starše pripravili učno uro športa učenci 1. c s svojima učiteljicama Simono Ipavec Možek in Vesno Katarino Sivec. Ogreli so se z lovljenjem in gimnastičnimi vajami, igrali so se z igralnim padalom, poslušali pravljico, na koncu pa sta se ekipi starih staršev in učencev pomerili v igri Dan-noč. Tekmovanje je bilo napeto, a na koncu je bil rezultat neodločen.

Letos smo organizirali skupaj 5 medgeneracijskih gibalnih druženj v treh dneh, ki se jih je udeležilo okoli 90 učencev prvega triletja in prav toliko njihovih babic, dedkov, staršev ter drugih udeležencev. Vsi so bili istega mnenja: gibalne delavnice so jim bile zelo všeč in z veseljem bi jih ponovili.

Se vidimo v Simbiozi giba 2024.