Skoči na glavno vsebino

PRVENSTVO V ŠPORTNI GIMNASTIKI ZA LJUBLJANSKE OSNOVNE ŠOLE

V ponedeljek, 29. 5. je bilo v gimnastičnem centru na Viču ljubljansko prvenstvo v športni gimnastiki. Tekmovalci so se morali pomeriti na preskoku čez kozo in v obveznih sestavah na parterju, drogu ter gredi (deklice) ali bradlji (dečki). Tekmovanja se je udeležilo pet naših tekmovalcev, prav vsi pa so dosegli odlične rezultate. V kategoriji najmlajših učencev je srebrno medaljo osvojil Tristan Matošić učenec 2. a. Prav tako je drugo mesto osvojila tudi naša ekipa najmlajših deklic v sestavi Gala, Zerina, Julija in Klara. Od njih je najboljšo posamično uvrstitev dosegla Gala Matošić iz 2. b, in sicer četrto mesto.

Vsem našim ljubljanskim gimnastičnim podprvakom iskreno čestitamo za uspeh.

Učitelji športa