Skoči na glavno vsebino

Atletski troboj

V petek, 9. 6. 2023 je bilo še eno zelo uspešno šolsko športno tekmovanje, in sicer atletski troboj za najmlajše učence. Učenci in učenke letnik 2012 in mlajši so se pomerili v teku na 60 m, metu vortexa in skoku v daljino. Našo šolo so zastopali Nai Mohar in Ela Breskvar iz 4.c, učenec iz 4.b, Zoja Babnik, Aša Matelič in Sara Munda iz 5.b ter Katja Čerin, Ayan Mešić, Teodor Babić in Juš Levičnik iz 5.a.

V teku na 60 metrov sta bila najhitrejša Zoja in učenec 4.b razreda, na drugem mestu sta se jima pridružila Katja in Ayan, četrti pa je bil Nai. Med deklicami je Sara vrgla vortex najdlje, Ela pa je dosegla četrto daljavo. Med fanti je Ayan zmagal v metu vortexa, Juš je bil peti. V skoku v daljino se nismo uvrstili na zmagovalne stopničke, najboljša naša sta bila Katja in Teodor s petima mestoma. S temi odličnimi rezultati je naša šola tako z ekipo dečkov, kot z ekipo deklic dosegla dve ekipni srebrni priznanji.

Iskrene čestitke vsem nastopajočim.

učitelji športa