Skoči na glavno vsebino

Decembrsko vzdušje v 5. c

Pri razredni uri v novembru smo se odločili, da bomo imeli vsak dan v decembru izziv. Predlogi so kar deževali. Prvi izziv smo opravili med poukom športa na Golovcu. Nabrati smo morali veje za našo novoletno jelko. Po nekaj dneh sušenja, krojenja vej in sestavljanja jelke, smo imeli prižig lučk. V ustvarjalni delavnici smo naredili tudi okraske za učilnico in si pričarali december z virtualnim kaminom, svečkami in sproščujočo glasbo. Imeli smo bralni, masažni, literarni in narobe dan ter dan za osrečevanje delavcev šole z lepimi mislimi. Učiteljici je bilo najbolje, ko smo ji predstavljali poskuse z vodo, nam pa je pustila čajanka s starši poseben pečat. Dišečega čaja in sladkih dobrot še dolgo ne bomo pozabili. Preostanejo nam še pisanje voščilnic, družabne igre in zaslužene počitnice. Srečno 2024!