Skoči na glavno vsebino

TEKMOVANJE V SKOKIH Z MALE PROŽNE PONJAVE

V četrtek, 15. 2. 2024, je bilo v Škofji Loki polfinalno tekmovanje v skokih z male prožne ponjave, kjer je nastopilo devet naših učenk: Kalina Horvat, Isabela Skerbiš in Iris Kasumović Koren iz 3. a, Klara Prašnikar Osojnik iz 4. a, Jovana Ilić in Lili Vrčko iz 4. b ter Tinkara Vrčko, Mila Krašovec in Catalinya Makše iz 6. a. Učenke so pridno trenirale na interesni dejavnosti gimnastika in osvojile dovolj znanja in spretnosti na mali prožni ponjavi, da so se udeležile tekmovanja. Na tekmovanju je vsaka tekmovalka morala pokazati en obvezni skok in tri poljubne. Rezultat je odvisen od težavnosti skokov in ocene, ki si jih je tekmovalka prislužila z izvedbo skokov. Najboljši naši tekmovalki sta bili Kalina Horvat, ki je osvojila 19. mesto v kategoriji najmlajših deklic in Mila Krašovec, ki je bila 13. med mlajšimi deklicami, ki je bila najmočnejša kategorija na tekmovanju. Poleg tega so mlajše deklice ekipno dosegle odlično 6. mesto.

Iskrene čestitke vsem tekmovalkam.

Učitelji športa