Skoči na glavno vsebino

Prvenstvo MOL v plavanju

Učenci naše šole so se v torek, 26. 3. 2024, udeležili prvenstva osnovnih šol Ljubljane v plavanju. Tekmovanje se je izvedlo na objektu Javnega zavoda Šport Ljubljana, v pokritem bazenu Parka Tivoli. Tekmovanja se je udeležilo 10 učencev iz naše šole. Plavali so v disciplinah: 50 m prosto (neregistrirani), 50 m prsno (neregistrirani), 100 m mešano (registrirani), 100 m prosto (registrirani) in štafeta 4×50 m prosto (neregistrirani).

Jakci so uspešno odplavali vse discipline in končali tekmovanje z nasmehom na obrazu. Šoli so prinesli zelo dobre rezultate pri vseh disciplinah. Naši učenci in učenke so medsebojno podporo, sodelovanje in športni duh pokazali pri plavalni disciplini štafeta 4×50 m in osvojili 5. mesto. Naš finalist Teodor Babić je v disciplini 50 m prosto osvojil 8. mesto. Naša učenka Metka Seifert je osvojila 2 bronasti medalji (100 m mešano, 100 m prosto). Ponosni smo na vse naše tekmovalce. Jakci, iskrene čestitke!

Sara Rizvić