Skoči na glavno vsebino

Tabor socialnih veščin – tretji dan

S SKUPNIMI MOČMI PREMAGUJEMO VREME

Za nami je spet pester dan. Najprej smo se po zajtrku odpravili peš do Cerkniškega jezera ter spoznali legendo o slovenskem Romeu in Juliji. Ogledali smo si še jamo Karlovico, nato pa hiteli napolniti svoje želodčke.
Po kosilu nas je čakalo premagovanje predsodkov do živali. To je bil kar pester izziv. Za ene večji, za druge manjši.
Po malici nas je čakalo urjenje preživetja v naravi, kjer smo ugotovili, da vaja dela mojstra.
Na koncu, po večerji, smo imeli galerijo v naravi, nato pa se pomerili še v nogometu s sosednjo šolo s Primorske, kjer so naši Jakci povedli s 7 proti 3. To je bilo veselje! Eni so navijali, drugi pa so se preizkušali v družabnih igrah.
Utrujeni smo se “zakotlali” v postelje in se veselimo jutrišnjega dne.

Vaši Jakci