Skoči na glavno vsebino

POSAMIČNO PRVENSTVO ZA OSNOVNE ŠOLE V ATLETIKI

V sredo, 15.5.2024, je potekalo na atletskem stadionu v Šiški šolsko tekmovanje posamezno. V konkurenci 26 šol so se naši učenci in učenke odlično izkazali in osvojili kar 6 medalj ter kar nekaj mest takoj pod stopničkami. Vreme nam je kljub slabim napovedim postreglo z nekaj sončnimi utrinki in prijetnimi temparaturami za tekmovanje. Pri mlajših učenkah je Klara Demšar osvojila 1. mesto v metu vorteksa (45,95 metra), Jerančič Maša 3. mesto v teku na 60 metrov (8,76 s) in Iman Bajrektarević ravnotako 3. mesto v teku na 300 metrov (49.11 s). V konkurenci osmih in devetih razredov so do medalj tudi prišla dekleta in sicer Iris Demšar 2. mesto v metu krogle (8,51 metra), Neža Čepeljnik 3. mesto v skoku v daljino (4,49 metra) in 3. mesto štafeta 4x100m v postavi Julija Mrak, Veronika Čarman, Eva Hočevar in Neža Čepeljnik. Malo se je vse skupaj zavleklo, tako da smo prišli domov kasneje kot smo planirali. Zahvaliti se moramo našim kuharcam, katere so nas počakale in nam postregle toplo kosilo kljub več kot dve urni zamudi.

Rezultati na sledeči povezavi https://www.timingljubljana.si/rezultati.aspx?IDtekme=5483&tip=E

Čestitke vsem nastopajočim in gremo novim zmagam naproti.