Atletski mnogoboj na prenovljenem stadionu 2018

V četrtek, 14. 6. 2018 smo kot prvi uporabniki prenovljenega stadiona Slovan izpeljali atletski športni dan za učence od 1. do 5. razreda. Učenci 2. B so takole strnili svoje vtise:

14. 6. 2018 smo šli s šolo na Kodeljevo. Tam smo tekli na 60 in 600 metrov, skakali smo v daljino, imeli smo tudi štafetne igre in poligon. Vmes smo imeli malico in potem smo šli nazaj v šolo.

Pavla in Eva

Šli smo na Kodeljevo. Tekli smo na 60 in na 600 metrov in šli smo gledat tenis. Potem smo šli v šolo.

Mirnes

Šli smo na športni dan atletika. Najbolj mi je bil všeč met vorteksa. Skočil sem 150. Prvo smo tekli na 60 metrov in tudi na 600 m.

Tijan

14. junija smo šli na športni dan. Šli smo peš in ko smo hodili, smo videli veliko živih bitij. Imeli smo več dejavnosti kot so tek na 60 metrov, tek na 600 metrov, štafetne igre, skok v daljino, vorteks in imeli smo tudi ovire. In imeli smo se zelo lepo!

Eva Izabela

V četrtek 14. 6. smo imeli športni dan. Najbolj mi je bil všeč skok v daljino in poligon.

Enej

Atletski mnogoboj na prenovljenem stadionu 2018