Atletski troboj na ŽAK-U

V torek 4. 6. 2019 smo se ob 7.20 dobili v šolski jedilnici,vzeli malico in odšli na parkirišče na katerem nas je čakal avtobus. Medtem, ko smo se peljali, smo pobrali še učence z dveh šol. Ko smo prispeli na stadion ŽAK, smo se preoblekli, preobuli in odšli na igrišče. Vsi tekmovalci smo se pomerili v treh atletskih disciplinah. Prva disciplina je bila tek na 60m, druga je bila met vortexa in tretja pa skok v daljino. Po opravljenih disciplinah, je bil čas za malico. Ko smo pojedli, je sledila podelitev. Na podelitvi ni bilo discipline pri kateri na stopničkah ni bilo učencev naše šole. Srečno z veliko diplomami smo prispeli do šole. Učitelj Andrej nas je nagradil s sladoledom. Na ŽAK-u smo se imeli zelo lepo. Tega dne ne bomo nikoli pozabili. Želimo si še več takih uspešnih dni.

GREGOR JURIJ GOLIČNIK,5.B

BOJAN BOKUN, 5.B

REZULTATI ATLETSKEGA TROBOJA SKUPINA C:

Tek na 60 m, dečki: 1. Aleks Sedej, 3. Matej Jerančič

Tek na 60 m, deklice: 1. Petja Zoja Žabjek