Challe Salle na naši šoli

V torek, 12. novembra, nam je siv deževni dan polepšal Saša Petrović, seveda bolj znan kot Challe Salle. Najprej je presenetil 3. a razred, v času glavnega odmora pa je na hodniku delil svoje zvezke in avtograme.

Časa in zvezkov je bilo premalo za vse. Zato je vse naše otroke pozdravil še preko ozvočenja in jim sporočil, da sta znanje in izobrazba pomembna sopotnika v življenju. Jasno, v svojem slogu. Svoj obisk je zaključil v telovadnici, kjer se je preizkusil v metu na koš, saj je bil včasih zagret košarkar Slovana, treniral je tudi v naši telovadnici.

Njegov obisk je bil v sklopu snemanja oddaje o Challetovem življenju, ki jo bomo videli v torek, 19. novembra, na POP TV v oddaji PREVERJENO.

Challe  Salle na naši šoli