Hitre povezave

Športna tekmovanja

Naša osnovna šola se vsako leto udeleži številnih šolskih športnih tekmovanj, na katerih smo tudi uspešni. Tudi v letošnjem šolskem letu se bomo udeležili nekaterih, in sicer:

     

ŠPORTNA PANOGA

KATEGORIJA

TERMIN

VODJA

šolski kros

1.-5. razred, F in D

september

Andrej Zrimšek

mali atletski pokal

6.-7. razred, F in D

september

vsi učitelji

veliki atletski pokal

8.-9. razred, F in D

september

vsi učitelji

jesenski kros

1.-9. razred, F in D

oktober

vsi učitelji
MDO 4. razred F in D oktober Andrej Zrimšek

nogomet

6.-7. razred, F

oktober, november

Iztok Podbrežnik

nogomet

8.-9. razred, F

oktober, november

Primož Pintarič

košarka predtekmovanje

8.-9. razred, F

november, december

Miha Brodnik

košarka liga

8.-9. razred, F

november, december

Miha Brodnik

badminton

6.-9. razred, F in D

december

Primož Pintarič
plavanje

6.-9. razred, F in D

januar

Darja Borovšek

odbojka predtekmovanje

8.-9. razred, D

november, december

Iztok Podbrežnik

odbojka liga

8.-9. razred, D

december, januar

Iztok Podbrežnik

odbojka predtekmovanje

8.-9. razred, F

december, januar

Iztok Podbrežnik

odbojka liga

8.-9. razred, F

december, januar

Iztok Podbrežnik

nogomet

8.-9. razred, D

januar

Primož Pintarič

športna gimnastika

5.-9. razred, D

februar

Andrej Zrimšek
skoki na mali prožni ponjavi 1.-9. razred  december Andrej Zrimšek

košarka predtekmovanje

6.-7. razred, F

januar, februar

Miha Brodnik

košarka liga

6.-7. razred, F

januar, februar

Miha Brodnik

namizni tenis

1.-9. razred, F in D

januar, februar

Primož Pintarič

dvoranska atletika

3.-9. razred, F in D

januar

vsi učitelji

dvoranska atletika finale

3.-9. razred, F in D

januar

vsi učitelji

dvoranska atletika ekipno

3.-9. razred, F in D

januar

vsi učitelji

odbojka

6.-7. razred, F

februar, marec

Matjaž Brajer

odbojka

6.-7. razred, D

februar, marec

Matjaž Brajer

košarka

3.-4. razred, F

april, maj

Miha Brodnik

mali atletski pokal

6.-7. razred, F in D

maj

vsi učitelji

veliki atletski pokal

8.-9. razred, F in D

maj

vsi učitelji

spomladanski kros

8.-9. razred, F in D

maj

vsi učitelji

finale atletike

6.-9. razred, F in D

junij

vsi učitelji

atletski troboj

3.-5. razred, F in D

junij

vsi učitelji

ŠPF šolsko tekmovanje

 1.-9. razred

 april

 Primož Pintarič

ŠPF področno

 4.-9.razred

 april

 Primož Pintarič