Dobrodelni teden

Bliža se mesec december in z njim obdarovanja Miklavža, Božička in dedka Mraza. To je čas, ki se ga otroci najbolj veselijo. Da bodo prazniki res veseli na Rdečem križu tudi letos pripravljajo novoletna darila. Podarili jih bodo otrokom, ki živijo v revnih družinah in jim ne morejo kupiti darilc.

Akcijo, ki poteka po vseh osnovnih, srednjih šolah in dijaških domovih so poimenovali:

ZA OTROŠKI NASMEH.

Tudi mi smo se jim pridružili pri tako humanem dejanju. Teden od 1. do 7. decembra smo poimenovali Dobrodelni teden. Te dni lahko prispevamo po 1 € - denar prinesete razredničarki ali pa sladkarije, ki jih imamo odveč, nove šale, kape in rokavice. V šolo jih lahko prinesete vsako jutro v sobo 100. Z njimi boste razveselili mnoge otroke, jim pričarali nasmeh na obrazu in polepšali praznične dni!

V tem tednu se nam pridružite tudi vi!!

Krožkarji Rdečega križa

Mentorica na CŠ: Lidija Ozimek