Informacije ob vrnitvi v šolo

Spoštovani starši, dragi učenci!

Obveščamo vas, da se bodo s ponedeljkom, 15. 2. 2021, šolska vrata ponovno odprla za vse učence. Prosimo vas, da v šolo pridejo le zdravi otroci.

Začetek pouka je ob 8.30.

• Jutranje varstvo se začne ob 6.25 in je organizirano samo za učence 1. triletja.  Učenci v jutranje varstvo do 7.50 v šolsko stavbo vstopajo pri drugem glavnem vhodu (pri telovadnici).
  • Šolska vrata bodo od 7.50 do 8.15 zaprta.
  • Urnik in lokacija vstopa v šolo za učence od 1.–5. razreda. (Tukaj)
  • Učenci od 6.–9. razreda vstopajo skozi glavni vhod. Učenci 6. in 7. razreda se na ploščadi zberejo ob 8.15, učenci 8. in 9. razreda pa ob 8.20.

Učitelji oddelke spremljajo po določenem razporedu do garderob. Obutev učenci odložijo v garderobne omarice, bunde odnesejo v učilnice, zaradi pogostega zračenja.

• Pouk bo za vse učence potekal v matičnih učilnicah. Pouk v manjših učnih skupinah se začasno ne izvaja.
  • Obvezni in neobvezni izbirni predmeti se v tednu od 15. do 19. 2. 2021 izvajajo na daljavo.

• Podaljšano bivanje bo za učence 1. triletja potekalo po ustaljenem razporedu. Starše 4. in 5. razreda prosimo, da otroci v podaljšanem bivanju ostanejo res samo v nujnih primerih.
  • V skupnih prostorih vsi učenci obvezno nosijo maske. Prosimo vas, da navedeno informacijo upoštevate. Pomembno je, da v šoli naredimo vse, da se izognemo okužbam.
  • Prehrana: Malica bo za vse učence organizirana v učilnici. Kosilo bo potekalo po določenem razporedu v jedilnici, za nekatere oddelke pa tudi v učilnicah. Morebitno odjavo obroka uredite preko aplikacije na spletni strani šole.
  • Prevozi učencev: Učenci bodo koristili avtobus številka 13 ali 24. Ob odhodu iz Bizovika (Linija 24) bosta ob 7.57 in ob 8.06 vozila dva avtobusa. Obvezna uporaba mask. Vozni red prihodov v šolo (TUKAJ)
  • Podružnična šola Hrušica: Vse informacije v zvezi s ponovnim vstopom v šolo četrtošolcev vam bo posredovala razredničarka.

Prevozi bodo potekali po ustaljenem voznem redu. Obvezna uporaba mask.

Vsi se bomo trudili, da bomo v šoli otrokom nudili varno okolje. Prosimo vas, da nas pri tem podpirate. Za pravilno izvajanje samozaščitnih ukrepov smo odgovorni vsi.

Lepo vas pozdravljam.

Nataša Krajnčan