Hitre povezave

Namizni tenis 2019

Na posamičnem tekmovanju v namiznem tenisu smo letos imeli predstavnike le v štirih kategorijah.

Najmlajši - četrtošolci Anže Flisar, Žiga Gjerek in Arlind Drenica, so bili prvič na tekmovanju in so nabirali prepotrebne izkušnje.

Zato pa so v kategoriji od 6. – 9. razreda bili uspešni vsi udeleženci, saj se je večina prebila v glavni del, na izpadanje. Vse do finala in tudi v njem je Vid Nared, 6.b, zmagal vse dvoboje in postal ljubljanski prvak. V isti kategoriji so tekmovali še Leonardo Adrović, Boris Barjektarović, Luka Kraševec, Blaž Kamnar, Žiga Stele in Amel Hodžić.

Pri starejših dekletih smo letos imeli le dve predstavnici.  Ponovno je bila najboljša Lara Janežić z osvojitvijo 1. mesta v Ljubljani, Zala Nared pa je bila  peta.

Dva dni kasneje, v četrtek 21.februarja, smo v ekipnem delu tekmovanja nastopili z dvema ekipama. Ekipa, v postavi Zala, Nejla, Luka in Leonardo je osvojila 5. mesto, druga ekipa  Enya, Lara, Vid in Boris pa so postali pod prvaki mesta Ljubljane.

Na posamičnem tekmovanju za kategorizirane učenke je Enya Moltara 7.a osvojila 2. mesto.

Vsem učencem iskreno čestitamo. Lari, Enyi in Vidu pa želimo veliko uspeha  na državnem tekmovanju.