Hitre povezave

Obisk na radiu

Na povabilo Radia Slovenije so se Tjaša Žnidaršič, Aleša Bricelj, Anja Anžič in Lea Erzar, učenke 9. B razreda, pogumno podale v čisto pravi radijski studio, kjer so predstavile svoje mnenje o klasični glasbi. Ker se same v prostem času ukvarjajo z glasbo in jim  tema ni bila tuja, zato jim je beseda zelo dobro tekla. Zelo samozavestno so podala mnenje o tem, zakaj mladim tovrstna zvrst ni tako blizu kot sodobna glasba (rock, pop…) in po katerih klasičnih skladateljih se pri svojem glasbenem ustvarjanju najraje zgledujejo ter še veliko več. Ob koncu pogovora jim je ga. Magda Tušar pokazala še studio, kjer se odvija program v živo.
Pogovoru lahko prisluhnete v soboto, 16.1.2010, okrog 10. ure zjutraj na Radiu Slovenija 1.
Z obiskom smo doživele zelo prijetno izkušnjo!

Sabina Grabljevec