Hitre povezave

Zimska šola v naravi

Medtem, ko se doma ubadate mogoče še z nakupom vinjete ali z domačimi nalogami in vsakodnevnimi službenimi izzivi, nas tukaj spremlja povsem nov svet, drugačen, svež in mrzel  zrak, objema nas toplo sonce in ga. Mojca v Železničarskem domu nas zasipa z dobrotami, ki smo jih dodobra potrebni.

Moči nam je popoldne že zmanjkovalo, saj nas je večina začetnikov, vendar se pogumno borimo sami s seboj, s snegom, s strmino, z opremo, s smučmi, s pancarji, ki so neverjetno breme za naše gležnje.

 

Moram vam, vsem, ki nas boste spremljali, povedati, da smo že prvi dan zelo napredovali, saj smo znanje začeli nabirati že takoj po prihodu in po kosilu, nekateri smo spoznali tudi tekaške smuči in opremo, ki temu pritiče ter se odpravili na sprehod do hotela Jasna, po večerji pa smo modrovali o pravilnih tehnikah učenja smučanja. 

Pravila "te igre" smo spoznali in za vzpodbudo vsem doma, zaenkrat se jih neverjetno pridno držimo ... Upajmo, da bo taka tudi noč in dnevi naprej!

Še kako smo potrebni počitka po izrednem dnevu.

Pozdravljeni in vsem staršem, bratom, sestricam, dedkom, babicam in vsem prijateljem en topel objem iz Kranjske gore;

Valentina Ovnič, pedagoški vodja