Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da  se ponovno  soočamo z veliko gnečo v jutranjem varstvu. Že  v sami prijavnici smo vas obvestili, da naj bo prihod v jutranje varstvo do 7.50.
Po izkušnjah prejšnjega tedna smo ugotovili, da se skupina otrok v jutranjem varstvu izrazito poveča med 8.00 in 8. 15, torej tik pred začetkom pouka.
Učitelj v jutranjem varstvu tako veliki skupini ne more zagotoviti  potrebne varnosti.
Zato smo se odločili, da se bodo šolska vrata ob 7. 50 zaprla  za vse  in se ponovno odprla ob 8. 20.

Prosimo vas za razumevanje. Ob  morebitnih  izjemnih  primerih  se oglasite v tajništvo šole.

Lep pozdrav

ravnateljica Nataša Krajnčan