Obiskali smo 35. Slovenski knjižni sejem 2019

V četrtek, 28. novembra 2019, smo s krožkom Brihtne glave obiskali 35. Slovenski knjižni sejem v Cankarjevem domu. Otroške oči so zažarele ob gori pisanih slikanic. Med listanjem in prebiranjem slikanic se je marsikomu za hip ustavil čas. Prijetno so nas presenetili tudi knjižni junaki, ki smo jih pred tem spoznali že pri prebiranju pravljic v šoli.

Preberete si lahko še nekaj misli, kako so knjižni sejem doživeli učenci:

Amadej: »Na knjižnem sejmu mi je bilo všeč, ker sem gledal knjige o vesolju in drugih pisavah«.

Ema: »Na sejmu sem brala knjige. Ob knjigah so imeli igrače mačka Murija, muco Maco, sovico Oko, medvedka Pikija Jakoba in Sapramiško.«

Klara: «Videla sem zelo veliko knjig.«

Ruben: »Videl sem delovni zvezek Računam z Iksom. Najbolj mi je bilo všeč, ker smo hodili okrog in videli res veliko knjig.«

Lina: »Gledala sem knjigo o človeškem telesu. Zraven je bil še plakat. Miklavž nam je dal mandarine.«