OBVESTILO

Spoštovani starši,

zaradi poslabšanja epidemiološke situacije se bo v naslednjem tednu od 19. 10.–23. 10. 2020 pouk za učence od 6.–9. razreda izvajal na daljavo.

Pouk se bo izvajal po urniku, z začetkom ob 8.30. Gradivo bo naloženo v spletnih učilnicah. Prosimo vas, da otroke spodbujate pri spremljanju pouka na daljavo in pri opravljanju nalog. Pomembno je, da  otroci ostajajo v delovnem ritmu.

Strokovni delavci bodo na morebitna vaša elektronska sporočila v delovnem dnevu odgovarjali do 15.00.

Za učence od 1.–5. razreda se bo pouk izvajal v šoli. V naslednjem tednu učenci 4.a, 5. a in 5.b razreda v šolo vstopajo pri glavnem vhodu.

Plavalni tečaj za učence 4. razreda v naslednjem tednu odpade.

Prav tako bodo za vse učence odpadle tudi interesne dejavnosti.

Prehrana bo v naslednjem tednu organizirana le za učence, ki so v šoli.

Pazite nase,  ohranjajte dobre navade in ostanite zdravi.

Nataša Krajnčan

ravnateljica