Obvestilo o začetku pouka za devetošolce - 25.5.2020

Spoštovani starši,

v ponedeljek, 25. 5. 2020, se za naše  devetošolce začne pouk, ki bo potekal po posebnem urniku in je v prilogi sporočila.

Dragi učenci,

začetek pouka bo ob 8.30.  Ob 8. 20 vas učitelji počakamo pred glavnim vhodom. V šolsko stavbo vstopate z maskami, ki jih v učilnicah ne potrebujete.

V zgornjem nadstropju bo potekal pouk v štirih učilnicah: 3, 7, 11 in 12.  Učenci boste razdeljeni v skupine, kot pri pouku slovenščine, matematike in angleščine.

Nov začetek pouka bo potekal v skladu s priporočili, ki jih je potrebno upoštevati in so pomembna za ohranjanje zdravja vseh nas. Nujno potrebna je higiena rok, vzdrževanje varnostne razdalje in higiena kašlja.

Prvi šolski dan poleg šolskih potrebščin s seboj prinesite plastenko z vodo in dodatna oblačila, saj se bodo učilnice veliko zračile.

Vsekakor si vsi želimo, da zdravo in uspešno zaključimo šolsko leto.

ŠE INFORMACIJA ZA UČENCE VOZAČE

Prihod v šolo: avtobusa številka 24 odhaja iz Bizovika ob 8.06. Ob tej uri vozi še dodaten avtobus Stane tours.

Odhod domov: iz avtobusne postaje Emona odhaja ob 13.08, naslednji pa 13.46.

Vozni redi, ki veljajo od 18. 5. 2020 so objavljeni na spletni strani LPP.

Lep pozdrav                                                                                                    Nataša Krajnčan

ravnateljica

URNIK 9. Razred