Odličen rezultat na atletskem troboju 2018

V četrtek, 7. 6. 2018 se je naša šola udeležila ljubljanskega tekmovanja v atletskem troboju za najmlajše učence/ke. Vsi tekmovalci so nastopili v treh disciplinah, in sicer v teku na 60 m, metu vorteksa in skoku v daljino z zaletom. Našo šolo so zastopali večinoma petošolci in ena četrtošolka in tudi na tem atletskem tekmovanju so dosegli izreden uspeh.

Vsi naši tekmovalci so dosegali odlične rezultate in tako so dečki osvojili ekipno 1. mesto, deklice pa ekipno 2. mesto.

Poleg tega so dosegli 6 posamičnih uvrstitev na prva tri mesta:

- 1. mesto v 60 m - Benjamin Adrović (5.A),

- 1. mesto v vorteksu - Renato Ljubičić (5.B),

- 1. mesto v daljini - Jana Jošt (5.B),

- 2. mesto v daljini - Matevž Kastelic (5.C),

- 2. mesto v 60 m - Petja Zoja Žabjek (4.C),

- 3. mesto v vorteksu - Jana Jošt (5.B).

V skupnem seštevku vseh treh disciplin je v kategoriji deklic zmagala Jana Jošt (5.B), tretja je bila Živa Bajs (5.C), Benjamin Adrović (5.A) je med dečki osvojil drugo mesto, Matevž Kastelic (5.C) pa četrto. Poleg njih so nastopili tudi Ariana Černe (5.B), Tara Kočan (5.A), Vid Nared (5.C) in Marko Šučur (5.B).

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za izjemen dosežek.

učitelji športa

Odličen rezultat na atletskem troboju  2018