OLI V 1. B

V ponedeljek, 26. 2., nas je v 1. B razredu obiskal prav poseben kuža s službo. Oli, pes, ki med drugim pomaga otrokom pri branju. Pokazal nam je svoj prijeten značaj in učence presenetil s tem, kako veliko zna in kako uboga navodila. Z njegovo pomočjo smo spoznali odgovornosti pri skrbi za psa, kaj imajo psi radi, poimenovali smo dele telesa in si jih podrobno ogledali. Oli je to potrpežljivo prenašal in ves čas zadovoljno mahal z repom. Otroci so seveda tudi brali. Na lističih so imeli napisane dele njegovega telesa, ki so jih morali potem pokazati, in ukaze, ki jih je moral Oli izvesti. Bil je prijetna popestritev pouka in lepa izkušnja. Upamo, da nas še kdaj obišče, da mu bomo lahko brali še več in mu tako pokazali, da se tudi mi dobro učimo in vedno več znamo.

Nadja Korelc

OLI V 1. B