Poreč, 3. dan

Sredino jutro je bilo zelo umirjeno, saj se že malce pozna utrujenost. Raznovrstnemu zajtrku je sledilo urejanje sob. Moram priznati, da ima večina otrok zelo lepo pospravljene sobe, pa ne samo to. Marsikaterega bi se zagotovo razveselila slovenska vojska, saj imajo v sobah res vse "tip top". Sledile so učne ure po razredih. Nato smo odhiteli na plažo, kjer nas je z nasmehom pozdravil "naš" sladoledar Jony, saj je vedel, da mu tudi danes ne bomo ušli. Zaradi jutrišnje slabše vremenske napovedi smo že danes opravljali delfinčke. Po kosilu smo se prelevili v umetnike in dodali še zadnje detajle našim ribicam. Morje in plaža sta nas ponovno poklicala k sebi in imeli smo se čudovito, saj sta nas razvajala sonček in mirno morje. Na sporedu so bile športne igre. Večerji je sledil Pokaži, kaj znaš! Otroci so pokazali marsikateri skriti talent, tako da smo se nekateri nasmejali do solz. Utrujeni so "popadali" v postelje, se privili k svojim igračkam in se podali v čudovit svet sanj. Le kdo bi vedel, kaj jim bo prinesla ta noč.

Klavdija Strniša

Poreč, 3. dan