Poreč, 4. dan

Tako kot dva dni do zdaj, smo tudi danes pri učnih urah, ki so potekale v treh skupinah, delali poskuse z vodo, raziskovali morske živali in izdelovali jadrnico. Dopoldansko plavanje v morju je bilo malo oteženo, saj smo se borili z majhnimi in malo večjimi valovi. Pa vendar nam jih je uspelo uspešno premagovati. Punce in fantje skupine Morske klobase so danes prevzeli nošenje supa s plaže. Popoldanske ure smo preživljali zelo različno; nekateri so brali, drugi vadili za večerni nastop, tretji pa so uživali na igrišču. Včerajšnji obisk akvarija smo prelevili na risalni list. Zvečer so se otroci predstavili s svojimi talenti, ki jim kar ni in ni bilo konca. Kljub utrujenosti otrokom spanje danes ne gre kot po maslu, saj so že v pričakovanju, da se jutri privijejo v vaš topel objem.

Se vidimo f petek na parkirišču pred centralno šolo med 16.30 in 17.00 (v primeru posebnosti na cesti pa nekoliko pozneje).

Klavdija Strniša

Poreč, 4. dan