Simbioza giba 2017

Simbioza Giba ima na naši šoli že dolgo tradicijo, saj smo v ta projekt vključeni že od samega začetka. Bistvo Simbioze Giba je medgeneracijsko druženje na športnem oz. gibalnem področju. Tako so tudi letos naši učenci k uram športa povabili svoje stare starše in tudi druge sorodnike. Otvoritev letošnje Simbioze Giba so naredili 2.a in 2.b s svojimi starimi starši. Dokazali so da jim premagovanje ovir na poligonu in različne vaje na obhodni vadbi niso tuje, za zaključek pa so se pozabavali s preprosto gibalno igrico. Malo zadihani in prepoteni, vendar vedrih lic se je na koncu ob jabolku in limonadi staro in mlado še malo podružilo in v prijetnem pričakovanju novih tovrstnih akcij poslovilo od naše skromne telovadnice. V tem tednu bodo s podobnimi dejavnostmi nadaljevali tudi tretješolci in učenci na podružnični šoli Hrušica.

Simbioza giba 2017