Simbioza giba 2019

V tednu od 14. do 18. 10. je bila naša šola zopet del vseslovenskega projekta Simbioza giba. To je projekt, ki povezuje mlado generacijo in seniorje z namenom gibanja in zdravega življenja. Naši učenci so tako že šesto leto zapored povabili stare starše na učno uro športa. V ponedeljek so se dedki in babice s svojimi prvošolci in tretješolci na Podružnični šoli Hrušica igrali, plesali ter se sproščali in masirali. V torek so se učenci drugega in tretjega razreda centralne šole zabavali s starimi starši in starši s pomočjo ustvarjalnega giba. 2.c je v sredo na podružnici zaključil projekt s štafetnimi igrami. Medgeneracijske gibalne delavnice so minile v prijetnem, sproščenem in zabavnem vzdušju. Udeleženci so se na koncu okrepčali še z osvežilnimi jabolki.

Simbioza giba  2019