Štirinožna prijatelja Oli in Tora v 1. A razredu 2018

V torek, 11. 9. 2018, so učenci komaj čakali uro, da v našo učilnico prideta prav posebna gosta na štirih tačkah, Oli in Tora. Oliju so učenci povedali, kako poteka njihov dan, potem pa je tudi sam pokazal, kaj počne on. V škatlo je pospravil vse svoje igrače in po kotičkih pogledal, kako pospravljene igrače imamo tudi mi. Na obisk je prišel prav s posebnim namenom. Preveril je, kako urejene so naše šolske potrebščine in pokazali smo mu, kako se na stolu pravilno sedi. Oli je pogledal v vsako šolsko torbo, v vsako peresnico in učence nagradil s svojo tačko. Učenci so z Olijem sklenili zaobljubo, da bodo tako vestno skrbeli za svoje potrebščine celo šolsko leto. Za konec je prišla v učilnico še prvošolka psička Tora. Ker vestno hodi v pasjo šolo, nam je pokazala, kaj vse že zna.

Učenci 1. A in razredničarka Katja Kovačič Kokošar

Štirinožna prijatelja Oli in Tora v 1. A razredu  2018