Tržnica poklicev

Spoštovani starši, učenci!

Odločanje za vpis v srednjo šolo in pozneje za poklic ni enostavno. Ne glede na to, koliko učenci in starši vedo o programih srednjih šol in možnostih nadaljnjega izobraževanja, so dodatne informacije vedno dobrodošle. Na OŠ Božidarja Jakca in OŠ Karla Destovnika Kajuha smo se zato odločili, da organiziramo t.i. TRŽNICO POKLICEV IN PREDSTAVITEV SREDNJIH ŠOL ljubljanske regije.

Predstavitve  šol oz. programov  bodo  potekale v prostorih OŠ Božidarja Jakca, Ljubljana, Nusdorferjeva 10, v četrtek, 28. 11. 2013. Predstavitve bodo potekale po posameznih učilnicah ob 16.30 in 17. 20.

Predstavile se bodo naslednje šole:

·        BIC, Gimnazija in veterinarska šola  (VETERINARSKI TEHNIK, TEHNIŠKA GIMNAZIJA),

·        Gimnazija Jožeta Plečnika (GIMNAZIJA),

·        Gimnazija Ledina (GIMNAZIJA),

·        Gimnazija Moste (GIMNAZIJA),

·        Gimnazija Šiška (GIMNAZIJA, GIMNAZIJA (Š)),

·        Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad (LOGISTIČNI TEHNIK, MEHATRONIK OPERATER, AVTOKAROSERIST, AVTOSERVISER, KLEPAR, OBLIKOVALEC KOVIN, USTVARJALEC MODNIH OBLAČIL),

·        Srednja šola za gostinstvo in turizem (GASTRONOM HOTELIR, GASTRONOMSKO TURISTIČNI TEHNIK),

·        Srednja šola za kozmetiko, farmacijo in zdravstvo ( FARACEVTSKI TEHNIK, TEHNIK LABORATORIJSKE BIOMEDICINE, ZOBOTEHNIK, KOZMETIČNI TEHNIK),

·        Srednja upravno administrativna šola (ADMINISTRATOR, EKONOMSKI TEHNIK),

·        Srednja zdravstvena šola (BOLNIČAR NEGOVALEC, SREDNJA MEDICINSKA SESTRA, SREDNJI ZDRAVSTVENIK),

·        Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacijo ( EKONOMSKI TEHNIK, TEHNIK ELEKTRONSKIH KOMUNIKACIJ),

·        Šolski center Ljubljana (GIMNAZIJA, MIZAR, LESARSKI TEHNIK, STROJNI TEHNIK, KEMIJSKI TEHNIK, TEHNIK VAROVANJA).

Elektrotehniško – računalniška strokovna šola in gimnazija ( ELEKTROTEHNIK, TEHNIK RAČUNALNIŠTVA, TEHNIŠKA GIMNAZIJA)

Razporeditev srednjih šol  po učilnicah bo objavljena na oglasni deski  šole.

Veseli bomo vašega obiska. Lep pozdrav!