Skoči na glavno vsebino

Šola v naravi Poreč – 2. dan

Zbudili smo se v čudovito sončno jutro. Z lačnimi želodčki smo se odpravili na zajtrk. Nato smo spoznavali morski svet živali, rastlin, izdelovali ladjice in ugotavljali, kaj vse se lahko zgodi z vodo. Kasneje so nas čakale vodne dogodivščine ter učenje reševanja iz vode. Morje nas je zlakotilo, zato smo pohiteli na kosilo. Po igri in počitku smo čas namenili ustvarjanju. Izdelali smo morske živali, ki smo jih zjutraj spoznali na učni uri. Čas beži in že je na vrsti plavanje, supanje ter skoki v vodo. Sončni žarki so nas do dobra segreli, zato smo si z užitkom privoščili sladoled. Po zgodnji večerji smo jo mahnili v mesto Poreč in slavni akvarij. Ker smo bili pridni, so nas učitelji presenetili. Presenečenje naj zaenkrat ostane skrivnost. Lahko noč in sladke sanje.

učitelji ŠVN