Skoči na glavno vsebino

Šola v naravi Poreč – 3. dan

Ne moremo verjeti, sreda je že tu. Pozna se, da smo zelo aktivni in danes so nas učiteljice morale buditi. Zopet nas je pričakalo sončno, jasno jutro. Po učni uri smo se hitro odpravili na plažo. Poleg plavanja smo spoznavali prvine reševanja iz vode, vodni šport vaterpolo, izkazali pa smo se tudi v skokih v vodo. Zelo lačno smo komaj dočakali kosilo, ki je bilo res božansko. Ni ga junaka, ki ne mara pireja in čuftov. Po kosilu smo imeli malo časa za igro in sprostitev, nato pa smo podoživeli obisk akvarija. Z ogljem smo ustvarjali kot pravi umetniki. Popoldan smo pohiteli na plažo, kjer je bil spet čas za morske užitke. Pred večerjo smo pretegnili mišice s športnimi igrami in nato nas je vonj šmorna potegnil v jedilnico. Sive celice smo preizkusili v morskem kvizu, kjer smo se vsi odlično odrezali.

Za nami je še en nepozaben dan, pred nami noč, v kateri si bomo nabrali novih moči za jutrišnji dan.

učitelji ŠVN