Skoči na glavno vsebino

Finale atletskega tekmovanja

V četrtek, 14.10.2021, je potekalo finale državnega tekmovanja v atletiki. Fantje naše šole so si s prvim mestom na področnem tekmovanju izborili pravico nastopa v finalu. Tekmovanje je potekalo na atletskem stadionu Poljane v Mariboru. Našo šolo je zastopalo 14 učencev: Benjamin Adrović in Gregor Goličnik v teku na 60 m, Matic Daca in Bojan Bokun v teku na 300 m, Antonio Marković in Nikola Dmitrašinović v skoku v višino, Maks Oberstar in Nik Makše v skoku v daljino, Ajdin Murtić in Ahmed Spahić v suvanju krogle, Marko Šučur in Kan Retelj v metu vortexa ter Vid Nared in Lan Hočevar v teku na 1000 m. Fantje so že z uvrstitvijo v finale dosegli odličen rezultat. V finalu so osvojili 16 mesto. Maks Oberstar pa je s svojim skokom dolžine 5.28 m osvojil drugo mesto v državi.
Pohvale vsem nastopajočim.

rpt