Zbiralna akcija starih baterij

Še zadnji, tretji teden zbiralne akcije starih baterij je pred nami. Zbrali smo jih že kar lepo količino. Tokrat so se najbolje odrezali v 5.b razredu, tesno za petami pa so jim 1.a, 1.b in 7.c. Bravo! Da tik pred koncem ne bi zmanjkalo energije, je spodaj priložen rap, ki so ga predlansko leto v času zbiralne akcije »Prinesi stare baterije« napisali učenci letošnjega 8.a, Nik, Matic D. in David. Zagotovo se ga še spomnite. Letos Zlatka sicer ne bo na našo šolo, smo pa z akcijo zagotovo pripomogli k večji ozaveščenosti na področju ustreznega in varnega odlaganja odsluženih baterij, predvsem pa smo se odgovorno obnašali do okolja.  Hvala vsem in ostanite zdravi.

RAP za stare baterije

Baterije so seveda kalorije

za telefone in mikrofone.

Zbiramo baterije

da Zlatko mel bo mal več energije.

Zberimo največ baterij

da Zlatkov koncert zažari.

Bodimo najboljši bodimo najbolj kul

ko pride Zlatko imejmo velik žur.

Hitro potrebujemo vse baterije

skočite v Tuš drogerije.

Tam vzemite rabljene baterije

da Zlatko ne bo brez energije!

 

Šolska ekokoordinatorka