Skoči na glavno vsebino

KRANJSKA GORA, 1. DAN

Zasnežena in s soncem obsijana Kranjska Gora nas je pozdravila v dopoldanskem času. Vsi skupaj smo bili precej nestrpni in smo komaj pričakali smučanje, katero je danes izjemoma potekalo v popoldanskem času. Hitro smo se razdelili v skupine in se podali na bele strmine. Nekateri smo naredili že precej zavojev in se po slabi lanski smučarski sezoni hitro sprostili, drugi pa smo se šele spoznavali z drsenjem po snegu, naredili kak zavoj in se varno zaustavili. Lahko ste ponosni na nas! Po smučanju sta nam učiteljici predstavili varnost na smučišču in nevarnosti zimske narave. Večerja je bila slastna in po njej smo se odpravili še na sprehod ter spoznali značilnosti Kranjske Gore. Ker smo tu ravno v predprazničnem času, smo se načudili lepo okrašenem mestu in si zaželeli še kakšno željo … Danes bomo najbrž tudi v sanjah smučali, jutri pa se vam zopet javimo.

Učenci in učitelji ZŠVN