Skoči na glavno vsebino

KRANJSKA GORA, 2. dan

Noč je bila skoraj prekratka za vse smučarske sanje. Če so včeraj koga še »tiščali« smučarski čevlji, so bili le ti danes veliko lažji in predvsem bolj udobni. Kar ne moremo verjeti, kako smo napredovali čez noč. Vsi že vijugamo na belih strminah in ugotavljamo, da je to res zabavno. V popoldanskem času smo se nekateri preobuli v tekaške čevlje in smo se podali na smučarski tek. Bilo je kot v pravljici, ko se je rahlo spustila megla. Kaj takega še nismo doživeli. Meglica je ujela tudi skupino nad jezerom Jasna, kjer nas je pričakal Vitranc s prekrasnim pogledom na Prisank. Tretja skupina je odšla do ciljne strmine pokala Vitranc in videla, kako nadebudni mali smučarji vijugajo med slalomskimi vratci ter si potem privoščila malo toplega posladka. Zvečer smo migali samo še z možgani, ko smo se preizkusili v kvizu. Zdaj že sanjamo in komaj čakamo jutrišnji dan.

Učenci in učitelji ZŠVN