Skoči na glavno vsebino

SLO FIT

Spoštovani starši

V preteklem šolskem letu smo se pridružili novemu projektu analize testiranja športno vzgojnega kartona. Ena izmed novosti aplikacije SLO-fit  je, da se lahko z rezultati testiranja seznanijo tudi starši. Zato so vsi učenci lani prejeli obrazec za prijavo, katerega so morali vrniti. Pozitivna soglasja smo nato posredovali  odgovornim osebam.

Mogoče še samo navodilo, glede registracije po prejetju elektronske pošte s strani ekipe SLO – fita. Velikokrat se zgodi, da vabilo  dobite med ne zaželeno elektronsko pošto, zato morate biti pozorni. Prav tako pa se morate registrirati  v dveh dneh, po prejetju elektronske pošte. 

Za vse starše, ki v lanskem šolskem letu niste podali soglasja ali pa ste mogoče spremenili mnenje, lahko  vaše pisno soglasje, za posredovanje  elektronskega naslova, oddate razredni učiteljici ali učitelju športa.

Vse informacije in obrazec za soglasje so na spletni strani šole, v rubriki šport.

Vodja projekta: Darja Borovšek