Skoči na glavno vsebino

Tabor – CŠOD Fara – 2. dan

Dobro jutro, dober dan!

Spočiti, naspani in LAČNI smo se prebudili v sončno jutro. Po jutranji telovadbi in dobrem zajtrku, smo se odpravili na raziskovanje življenjskih okolij potoka in gozda.

Rak, rak je krojač

in je vrezal dvoje hlač.

Iskali in našli smo različne sledi gozdnih živali, ujeli in si ogledali kar nekaj potoških.

Sledilo je kosilo in počitek. Ta je bil še posebej pomemben, saj smo v popoldanskem času svoje spretnosti preizkusili v adrenalinskem parku. Ta tabor nas je naučil veliko novega, tudi peke kruha. Pripravili smo odlične kužke.

Po večerji pa sprehod, saj učiteljice pravijo, da imamo energije še za izvoz. Med sprehodom smo imeli resne debate, med drugim tudi to, da tabor podaljšamo kar do petka, saj neizmerno uživamo. Še nogomet, košarka in igrala, nato pa priprava na spanje.

Lahko noč, umiti zobki!

Učenci 3. razredov in učiteljice