Skoči na glavno vsebino

Obvestilo! Zaradi del bo od 16. junija 2022 do predvidoma 27. januarja 2023 za ves promet zaprta Hruševska cesta na odseku med Cesto v Kostanj in PST

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo za ves promet zaprta Hruševska cesta na odseku med Cesto v Kostanj in PST. Prosim vas, da se z otroki pogovorite o prometni varnosti, saj smo ugotovili, da se kljub popolni prepovedi vozijo avtomobili na trasi našega šolskega Peš busa (po makadamski cesti in pri PŠ Hrušica se vključujejo na Litijsko cesto). Učiteljice na PŠH se bodo o prometni varnosti z učenci pogovorile. Policijska postaja Moste je obveščena vendar nimajo kadra, ki bi ga lahko poslali v kontrolo. Z Mestnega redarstva Ljubljana so nam sporočili, da bodo v skladu s kadrovskimi zmožnostmi poizkusili zagotoviti prisotnost patrulje na tem odseku.
Mestni avtobusi na liniji 24 bodo do 24. junija 2022 še vozili po redni trasi, nato pa po obvozni trasi po Litijski cesti.

Elvira Sušec, v. d. ravnateljice

Dostopnost