Skoči na glavno vsebino

Jakac bend nastop

V praznični Ljubljani so se na pravem odru v soboto 17. 12. 2022 predstavile šolske glasbene skupne iz ljubljanskih osnovnih šol. Seveda je nastopil tudi Jakac bend. Mesto je bilo nabito polno, praznične lučke so ustvarile posebno vzdušje in glasba je vse skupaj naredila magično. December je s seboj prinesel kape, šale in rokavice, zato smo se pred nastopom, ko je bila vaja že uspešno opravljena, pogreli v sosednji piceriji, kjer smo si privoščili pice in topel čaj. Nastop je bil popoln. No, ja … bil bi, če ne bi opazili tega, da se je Niku odpel pas na kitari. A kljub temu je uspešno, na eni nogi, zaigral zelo zahteven solo vse do konca. David na bobnih je, kot je obljubil, naredil svoj trik s palčkami, David na kitari pa je resno zrl v daljavo in se ni pustil motiti. Tia nas je vse presenetila, saj se ji je uspelo v zelo kratkem času pripraviti in ko je začela peti, smo za trenutek kar obstali. Videlo se je, da vsi neizmerno uživajo.

Najboljši so bili!

Če niste videli nastopa, si lahko pogledate video: